Allergiavabad padjad – parim viis hea une saamiseks!

allergy free pillows

Kas teil on allergiaid? Kui jah, siis teate, kui raske võib olla hea une saamine. Allergia võib põhjustada ummikuid, aevastamist ja silmade sügelemist – see kõik võib raskendada mugavaks saamise ja uinumise. Aga mis siis, kui oleks olemas viis allergiate vähendamiseks ja hea une saamiseks? No on küll! Allergiavabad padjad on loodud just selleks. Siin on kõik, mida pead teadma allergiavabade patjade kohta.

Mis on allergiavabad padjad?

Allergiavabad padjad on täpselt sellised, nagu nad kõlavad – padjad, mis on mõeldud allergiate vähendamiseks või kõrvaldamiseks. Need padjad on tavaliselt valmistatud hüpoallergeensetest materjalidest, näiteks bambusest või mikrokiust. Neid võib täita ka allergiavastase täidisega, näiteks hanesulgede või sünteetiliste udusulgedega. Allergiavabad padjad on suurepärane viis hea une saamiseks, kui teil on allergia.

Kuidas allergiavabad padjad töötavad?

Meile, kes kannatame allergiate käes, tundub idee leida allergeenivaba padi kui taeva kingitus. Aga kuidas need padjad töötavad? Kas need tõesti töötavad? Vaatame lähemalt.

Lühike vastus on, et jah, allergiavabad padjad toimivad, kuid mitte nii, nagu arvate. Selle asemel, et olla valmistatud mingist spetsiaalsest hüpoallergeensest materjalist, on allergiavabad padjad lihtsalt loodud selleks, et vältida tolmulestade sisseelamist. Tolmulestad on pisikesed olendid, kes arenevad soojas ja niiskes keskkonnas – näiteks padjapüüri sisemuses. Need lestad toituvad surnud naharakkudest ja ringi liikudes väljutavad nad väljaheiteid. Just need väljaheited sisaldavad valke, mis põhjustavad tolmulestaallergiaga inimestel allergilisi reaktsioone.

Kuidas siis allergiavabad padjad tolmulestad peatavad? On mõned erinevad viisid. Mõnel on tihedalt kootud katted, millest lestad läbi ei tungi. Teistel on tõmblukuga katted, mis katavad padja täielikult, muutes lestade sissepääsu võimatuks. Teisi jälle töödeldakse spetsiaalse lahusega, mis tapab kokkupuutel tolmulestad.

Miks ma peaksin kasutama allergiavaba patja?

Kui teil on allergia, on allergiavaba padja kasutamine suurepärane viis hea une saamiseks. Need padjad blokeerivad allergeenid, nii et saate magada, kartmata aevastamist, sügelust või ülekoormust, ärgates ülekoormatud peaga chepollen ülekoormatud peavalu Sügelevad silmad punased paistes silmad vesised ärritunud silmad kinni nõgestõbi nohu. Lisaks avastavad paljud inimesed, et nende üldised allergianähud vähenevad, kui nad kasutavad allergiavaba patja. Nii et kui otsite võimalust hea une saamiseks ja allergianähtude vähendamiseks, on allergiavaba padi õige tee!

Kust osta allergiavaba patja

Õnneks on inimestele, kes vajavad allergiavaba patja, saadaval mõned võimalused. Siin on kolm parimat.

1. AllerEase maksimaalne allergiakaitse padi on valmistatud 100% puuvillase kattega, mis on tolmulesta- ja õietolmukindel. Sellel on ka hüpoallergeenne täidis, mis sobib ideaalselt allergikutele. See padi on ka masinpestav, mistõttu on seda lihtne puhtana hoida.

2. Teine võimalus on MyPillow Gusseted Pillow. Sellel padjal on hüpoallergeenne udusulgede alternatiivne täidis, mis sobib ideaalselt allergikutele. See on ka masinpestav ja sellel on 10-aastane garantii.

3. Viimane võimalus on Drive Medical Gel Fiber Pillow. Sellel padjal on geeliga infundeeritud kiudtäidis, mis aitab reguleerida temperatuuri ning toetab teie pead ja kaela. See on ka masinpestav ja sellel on 5-aastane garantii.

Allergiavaba padja pesemine

Kas olete hiljuti ostnud allergiavaba padja? Kui jah, siis palju õnne! See on suurepärane investeering inimestele, kes kannatavad allergia all. Kuid kas teadsite, et selle tõhususe säilitamiseks peate oma allergiavaba patja pesema? Siin on kiire juhend allergiavaba patja pesemiseks.

1. Kontrollige hooldusmärgist – esimene samm on alati hooldusmärgis. See annab teile konkreetsed juhised padja pesemiseks. Allergiavabu patju peaks saama masinas pesta ja kuivatada, kuid alati on parem kontrollida hoolduse etiketti, et olla kindel.

2. Eeltöötlege plekke – kui olete hooldussildi üle vaadanud, on järgmine samm eelnevalt töödelda kõiki plekke, mis võivad padjal olla. Seda saate teha, kasutades plekieemaldajat või hõõrudes plekki vedelat pesupesemisvahendit. Enne pesemist laske plekieemaldil või pesupesemisvahendil mõni minut plekil mõjuda.

3. Pese soojas vees – Seadke oma pesumasin “sooja” asendisse ja lisage oma lemmik pesupesemisvahend. Enamikku allergiavabu patju saab pesta koos teiste esemetega, kuid alati on parem olla ettevaatlik ja pesta neid ohutuse huvides teistest esemetest eraldi.

4. Kuivatage madalal kuumusel – kui padi on pestud, seadke kuivati ​​madalale asendile ja kuivatage trummelkuivatus, kuni see on täielikult kuiv. Kuivatamise ajal peate võib-olla patja paar korda kohevaks tõmbama, et see oma kuju säilitaks.

5. Vajadusel kuivatage õhu käes – kui te pole kindel, kas teie padi saab kuivatisse minna või mitte, olge ettevaatlik ja kuivatage see õhu käes. Asetage padi lihtsalt hästi ventileeritavasse kohta ja laske sellel enne uuesti kasutamist täielikult õhu käes kuivada.

Allergiavaba padja pesemine on lihtne! 


Kontrollige kindlasti hooldusmärgistust, eeltöötlege plekke, peske soojas vees ja kuivatage madalal kuumusel (või vajadusel õhu käes). Järgides neid lihtsaid samme, saate tagada, et teie allergiavaba padi jääb puhtaks ja säilitab oma tõhususe.

Allergiavabade patjade jaoks on turul saadaval mõned võimalused. AllerEase Maximum Allergy Protection Pillow on valmistatud 100% puuvillase kattega ja sellel on hüpoallergeenne täidis, mis sobib suurepäraselt allergikutele. MyPillow kumerdatud padjal on ka hüpoallergeenne udusulgede alternatiivne täidis, mis on masinpestav ja millel on 10-aastane garantii. Lõpuks on Drive Medical Gel Fiber Padjal geeliga infundeeritud kiudtäidis, mis aitab reguleerida temperatuuri ning toetab teie pead ja kaela.

Allergiavaba padja pesemine on lihtne! Kontrollige kindlasti hooldusmärgistust, eeltöötlege plekke, peske soojas vees ja kuivatage madalal kuumusel (või vajadusel õhu käes). Järgides neid lihtsaid samme, saate tagada, et teie allergiavaba padi jääb puhtaks ja säilitab oma tõhususe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *