Voodipesu – kust leida parim voodipesu?

Parim voodipesu

Kui hakkate voodipesu ostma, võivad teid kõik erinevad valikud rabada. Valikus on palju erinevaid materjale, värve ja mustreid. Kuidas sa tead, milline neist on sinu jaoks parim? Lugege edasi mõningaid näpunäiteid, mis aitavad teil valida endale sobivaima voodipesu.

Voodipesu materjal

Esimene asi, mida voodipesu valimisel arvestada, on materjal. Voodipesu on tavaliselt valmistatud puuvillast, polüestrist, linasest või nende materjalide segust. Puuvill on looduslik materjal, mis on pehme ja hingav. Polüester on sünteetiline materjal, mis on vastupidav kortsudele ja plekkidele. Linane on puuvillast lahedam ja luksusliku tunnetusega looduslik materjal. Segudest tehtud tekid on segu looduslikest ja sünteetilistest kiududest, mis pakuvad mõlema materjali eeliseid.

Voodipesu värv ja muster

Järgmisena tuleb arvestada voodipesu värvi ja mustriga. Soovite valida värvi, mis sobib teie magamistoa sisekujundusega ja muudab teid lõdvestunud. Mustriline voodipesu võib teie magamistoale huvi ja tekstuuri lisada. Kui teil on mustriga voodikate, võiksite valida ühevärvilised linad, et mitte oma magamistuba mustriga üle koormata.

Voodipesu suurused

Lõpuks peate voodipesu ostmisel mõtlema suurusele. Kõige tähtsam on veenduda, et valite oma madratsi jaoks õige suuruse. Standardsed madratsi suurused on kaheinimese/ühekohaline (39 tolli x 75 tolli), täismadrats (54 tolli x 75 tolli), kuninganna (60 tolli x 80 tolli), kuningas (76 tolli x 80 tolli) ja California kuningas (72 tolli x 84 tolli). tolli). Kui olete oma madratsi suuruse teada saanud, võite hakata voodipesu kujundust vaatama!

Tekkide tüübid

Voodipesu ostmisel tuleb arvestada paljude teguritega. Kanga tüüp, värv, stiil ja hind on kõik olulised tegurid, mida peate arvesse võtma. Siiski on üks olulisemaid tegureid, mida soovite kaaluda, see, millist tekki soovite. Tekkidel on neli peamist tüüpi. Igal tüübil on oma tugevad ja nõrgad küljed. Selles blogipostituses käsitleme erinevaid voodipesutüüpe ja aitame teil otsustada, milline neist sobib teile.

Comforters

Comforters on teatud tüüpi tekk, mis on tavaliselt täidetud sünteetiliste udusulgede või villaga. Need on mõeldud aastaringseks kasutamiseks ja neid saab kergesti pesumasinas pesta. Comforters on tavaliselt odavamad kui muud tüüpi voodipesu ning neid võib leida mitmesuguste värvide ja kujundustega. Tetekide üks miinus on see, et need ei ole nii hingavad kui muud tüüpi voodipesu ja võivad põhjustada öist higistamist.

Suletekid

Suletekid on tavaliselt täidetud udusulgede, villa või sünteetiliste materjalidega. Need on mõeldud kasutamiseks külmematel kuudel ja neid saab hõlpsasti pesumasinas pesta. Tekid on tavaliselt kallimad kui tekid, kuid võivad kesta kauem, kui neid korralikult hooldada. Tekkide üks miinus on see, et need ei ole nii hingavad kui muud tüüpi voodipesu ja võivad põhjustada öist higistamist.

Lapitekid

Lapitekid on tavaliselt valmistatud kahest kangakihist, mille vahel on vatiinid. Need on mõeldud kasutamiseks aastaringselt, kuid neid tuleks pigem kohapeal puhastada kui masinas pesta. Tekke on erinevates värvides, mustrites ja stiilides, kuid need võivad olla kallimad kui muud tüüpi voodipesu. Tekkide üks eelis on see, et need on tavaliselt hästi hingavad, nii et te ei higista öösel.

Tekid

Täiesti tavaline tekk on tavaliselt valmistatud villast, puuvillast või sünteetilistest materjalidest. Neid on erinevates värvides, mustrites ja stiilides, kuid need võivad olla kallimad kui muud tüüpi voodipesu. Tekkide üks eelis on see, et need on tavaliselt väga hingavad, nii et te ei higista öösel. Tekke saab kasutada ka aastaringselt, kuid neid tuleks masinas pesta asemel kohapeal puhastada.

Valikus on erinevat tüüpi voodipesu

Tekikatete puhul saate valida paljude erinevate materjalide vahel. Kõik materjalid ei ole siiski võrdselt loodud. Mõned reguleerivad paremini temperatuuri, mõned on pehmemad ja mõned on vastupidavamad kui teised. Selles ajaveebipostituses tutvustame teile kõige populaarsemaid tekikatete jaoks kasutatavaid kangatüüpe, et saaksite teha teadliku otsuse, millal on aeg see endale soetada.

Puuvill

Üks populaarsemaid tekikottide valmistamisel kasutatavaid kangaid on puuvill. Puuvill on pehme, hingav kangas, mis reguleerib hästi temperatuuri, mistõttu on see ideaalne tekikotis kasutamiseks. Puuvill on ka üsna vastupidav kangas, nii et sa ei pea kartma, et see liiga kiiresti rebeneb või kulub. Puuvilla ainus miinus on see, et see kortsub kergesti, seega peate puuvillase tekikatte pesemisel ja kuivatamisel olema ettevaatlik.

Linane

Linane on teine ​​populaarne tekikottide valik. See on valmistatud linataimedest, mis muudab selle keskkonnasõbralikuks. Linane on hingav kangas nagu puuvill, kuid see reguleerib veelgi paremini temperatuuri, mistõttu on see ideaalne tekikotis kasutamiseks. Linane on ka väga tugev ja vastupidav, nii et te ei pea muretsema selle rebenemise või rebenemise pärast. Lina ainuke miinus on see, et see on natuke kallim.

Polüester

Polüester on sünteetiline kangas, mis on valmistatud naftatoodetest. See on palju odavam kui looduslikud kiud, nagu puuvill ja lina, ning seetõttu on see tekikottide jaoks populaarne. Polüester on ka üsna vastupidav ja kergesti hooldatav. Polüestri peamine negatiivne külg on see, et see ei ole nii hingav kui looduslikud kiud, nagu puuvill ja linane, nii et kui kasutate polüestrist tekikotti, võite öösel liiga kuumaks minna.

Kust osta parimat voodipesu?

Oleme koostanud nimekirja oma lemmikkohtadest, kust osta linu, voodikatteid ja muud. Loe edasi, et leida ideaalne koht oma koju voodipesu ostmiseks.

Home Depot

Kui otsite kõigi oma koduarenduse vajaduste jaoks ühtset teenust, otsige enam kui The Home Depot. Lisaks laiale voodipesutoodete valikule pakub The Home Depot ka konkurentsivõimelisi hindu ja abivalmis klienditeenindajaid, kes saavad vastata kõikidele teie küsimustele. Lisaks, kui te pole oma ostuga rahul, pakub The Home Depot heldet tagastuspoliitikat.

Bed Bath & Beyond

Bed Bath & Beyond on veel üks suurepärane võimalus voodipesu ostjatele. See pood pakub laias valikus voodipesu kaubamärke ja stiile, nii et leiate kindlasti midagi, mis sobib teie vajadustega. Bed Bath & Beyond korraldab sageli ka müüke ja tutvustusi, seega kontrollige veebisaiti sageli pakkumiste osas. Ja nagu The Home Depot, pakub Bed Bath & Beyond tasuta tagastamist juhuks, kui te pole ostuga rahul.

IKEA

Kui ostate väikese eelarvega, on IKEA suurepärane koht taskukohase voodipesu otsimiseks. See pood pakub laia valikut voodipesutooteid, sealhulgas linad, tekid ja tekid, kõik väga mõistliku hinnaga. Lisaks võib IKEA minimalistlik stiil olla just see, mida otsite, et anda oma magamistoale uus välimus. Kuid pidage meeles, et IKEA ei paku tasuta tagastamist; selle asemel on poel 14-päevane vahetuspoliitika.

Voodipesu aitab uinuda

Igal tüübil voodipesul on erinev eesmärk. Tähised on tavaliselt täidetud udusulgede või villaga ja mõeldud aastaringseks kasutamiseks. Tekid on tavaliselt täidetud udusulgede, villa või sünteetiliste materjalidega ja mõeldud kasutamiseks külmematel kuudel. Tekid on tavaliselt valmistatud kahest kangakihist, mille vahel on vatiinid, ja neid saab kasutada aastaringselt. Tekid on tavaliselt valmistatud villast, puuvillast või sünteetilistest materjalidest ning neid on erinevates värvides, mustrites ja stiilides.

Home Depot, Bed Bath & Beyond, IKEA ja Target on kõik suurepärased kohad voodipesu ostmiseks. Home Depot pakub laia valikut voodipesutooteid konkurentsivõimeliste hindadega, samas kui Bed Bath & Beyond korraldab sageli müüke ja tutvustusi. IKEA on suurepärane valik väikese eelarvega ostjatele ja Target pakub igaks hooajaks laia valikut voodipesutooteid.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *