Parimad tekid talveks

Tekid

Kuna ilmad lähevad jahedamaks ja veedame rohkem aega siseruumides, on oluline, et teil oleks hubane tekk (või kaks), mille peal end mugavalt tunda. Kuid kuna turul on nii palju võimalusi, võib olla raske teada, milline neist teile sobib. Siin on parimate talvetekkide jaotus, et saaksite kogu hooaja soojas olla.

Suletekid

Suletekk on tekk, mis on täidetud kõige pehmema ja kõige isoleerivama materjaliga – udusulgedega. Udulad on tegelikult partide ja hanede tagumised suled ning see aitab neid linde külmas kliimas soojas hoida. Tekkide puhul pakuvad udusuled ületamatut kombinatsiooni soojusest, kergusest ja vastupidavusest. Selles artiklis käsitleme üksikasjalikumalt suletekke, nende eeliseid ja mõningaid asju, mida tekkide ostmisel meeles pidada.

Sünteetilised täiteained

Üks olulisemaid asju, mida udusulgede kohta teada saada, on see, et neid on kahte erinevat sorti – udusulgedega täidetud ja sünteetiliste materjalidega täidetud. Igal neist on oma eelised ja puudused, mida peaksite enne ostu sooritamist teadma.

Suletekid on kergemad ja vastupidavamad kui sünteetilised. Need tagavad ka parema isolatsiooni, mis tähendab, et külmema ilmaga on teil soojem. Suletekkide peamine puudus on see, et need võivad olla kallimad kui sünteetilised valikud. Lisaks, kuna udusulg on looduslik materjal, võib seda olla raskem hooldada – sellest räägime hiljem.

Teisest küljest on sünteetilised tekid tavaliselt odavamad kui nende udusuled. Neid on ka lihtsam hooldada, kuna saate neid muretult masinas pesta. Kuid sünteetilised tekid ei ole nii vastupidavad kui udusulgedega tekid ega anna nii palju isolatsiooni.

Suletekkide eelised

Suleteki valimisel teist tüüpi teki asemel on mitmeid eeliseid. Nagu varem mainisime, on udusulg äärmiselt pehme ja isoleeriv materjal. See muudab selle ideaalseks kasutamiseks teki sees, kuna saate nautida maksimaalset soojust ilma, et tunneksite end koormatuna või kohmakana. Lisaks, kuna udusulg ei ima vett nagu muud materjalid, on see suurepärane kasutamiseks niiskes või märjas keskkonnas – ideaalne neile, kes sageli leiavad end öösel higistamas!

Suletekkide teine ​​suur eelis on see, et neid on uskumatult lihtne hoiustada. Neid saab kokku rullida või väikesesse ruumi kokku voltida, ilma et see võtaks liiga palju ruumi – ideaalne kitsastesse korteritesse või väikestesse kodudesse. Ja kui olete valmis neid uuesti kasutama, muutuvad need kiiresti oma esialgse kuju tagasi.

Need on nii hästi isoleeritud, et udusulgedega tekid aitavad teil energiaarvetelt raha säästa! Kui hoiate teki sisse soojuse kinni, ei pea te öösel nii palju kuumust väntama, mis säästab teie raha pikemas perspektiivis.

Suleteki hooldusjuhised

Nüüd, kui oleme läbi vaadanud mõned udusulgede omamise eelised, räägime sellest, kuidas selle eest hoolitseda. Nagu me varem mainisime, on udusulg looduslik materjal, mistõttu vajab see teatud hooldusjuhiseid, et see säiliks aastaid. Võimalik, et kõige olulisem asi, mida udusulgede hooldamisel meeles pidada, on see, et te ei tohiks seda kunagi kuivatisse panna! Kuivati ​​kuumus võib kahjustada õrnu sulgi ja rikkuda teie teki igaveseks. Selle asemel riputage tekk õue pesunöörile või asetage see siseruumides rätikule, et see üleöö kuivaks kuivada. Kui tekk on kuivanud, ajage see kohevaks, raputades seda välja või eraldades suled kergelt kätega, enne kui selle uuesti hoiule paned.

Ainult kohapealseks puhastamiseks lahjendage nõudepesuseepi veega ja tupsutage plekke õrnalt puhta lapiga, kuni need kaovad. Loputage täielikult ja kuivatage vajaduse korral õhu käes Tekki üks või kaks korda hooaja jooksul sügavpuhastades aitab see aasta-aastalt välja näha nagu uus.

Teki sügavpuhastamiseks täitke vann jaheda veega ja lisage 1/4 tassi pehmet pesuainet. Loputage tekki mitu korda jaheda veega, kuni kõik seebijäägid on kadunud, seejärel riputage või asetage see kuivama.

Fliisist tekid

Fliistekid on teatud tüüpi tekid, mis on valmistatud polüesterkangast. Kangas on väga pehme ja kerge, mistõttu on see populaarne tekkide valik. Fliistekke võib leida mitmesuguste värvide ja mustritega, mis teeb neist mitmekülgse valiku igasse koju.

Kuidas tehakse fliistekke?

Fliistekkide valmistamiseks võetakse polüesterkangast ja viiakse see läbi protsessi, mida nimetatakse “õhuvärvimiseks”. See protsess annab kangale väga pehme tunde ja laia valiku värvivalikuid. Seejärel lõigatakse kangas tekisuurusteks tükkideks ja õmmeldakse kokku. Lõpptulemuseks on kerge ja pehme tekk, mis sobib suurepäraselt külmal päeval mõnusalt mõnusalt mõnusalt mõnusalt ringi pugemiseks.

on väga kerged, mistõttu on neid lihtne endaga kaasas kanda. Lisaks on fliistekid väga soodsad, mis teeb neist suurepärase võimaluse väikese eelarvega inimestele. Lõpuks on fliistekid saadaval laias valikus värvides ja mustrites, nii et leiate hõlpsalt oma stiilile sobiva.

Villased tekid

Villane tekk on looduslikust kiust tekk. Seda peetakse sageli parimaks tekitüübiks, kuna see pole mitte ainult vastupidav ja tugev, vaid ka väga soe. Vill on suurepärane materjal tekkide jaoks, kuna see on taastuv ressurss, mis tähendab, et see ei saa otsa. Lisaks on vill biolagunev, seega ei kahjusta see keskkonda, kui olete tekiga valmis. Siin on mõned villaste tekkide üksikasjalikumad eelised:

Soojus

Üks põhjusi, miks villased tekid on nii populaarsed, on see, et need on äärmiselt soojad. Kiud püüavad soojust endasse ja takistavad selle väljapääsu, nii et jääte terve öö kena ja röstine. See muudab villatekid ideaalseks inimestele, kes elavad külmas kliimas või kes kipuvad kergesti külmetama.

Vastupidavus

Veel üks põhjus, miks villaseid tekke armastada, on see, et need on uskumatult vastupidavad. Need on loodud kestma aastaid ja aastaid, nii et te ei pea neid nii sageli vahetama kui muud tüüpi tekke. Lisaks on vill väga tugev materjal, nii et see ei rebene kergesti ega lagune aja jooksul laiali nagu mõned muud materjalid.

Hüpoallergeenne

Kui teil on allergia või tundlik nahk, on villased tekid teile suurepärane valik, kuna need on hüpoallergeensed. See tähendab, et need ei põhjusta teie allergiat ega ärrita nahka, nagu mõned muud materjalid. Lisaks on vill loomulikult tulekindel, seega ohutum kui sünteetilised materjalid.

Kust osta parimaid tekke

Tekkide ostmisel peaksite meeles pidama mõnda asja. Esiteks, millist tekki te otsite? Turul on saadaval palju erinevat tüüpi tekke, alates elektritekkidest kuni raskustekkideni ja kõigega, mis sinna vahele jääb. Teiseks, mis on teie eelarve? Tekkide hind võib ulatuda mõnest dollarist sadade dollariteni, seega on oluline eelarve enne ostlemist paika panna. Lõpetuseks, kust on kõige parem tekke osta? Selles blogipostituses võtame vaatluse alla kolm erinevat kohta, kust tekke osta saab ja aitame otsustada, milline neist sulle sobib.

1. Kaubamajad:

Kaubamajad, nagu Macy’s või Target, on suurepärane koht uue teki otsimiseks. Kaubamajas ostlemise üks eeliseid on see, et tavaliselt leiate laias valikus tekke ühest kohast. Saate kasutada ka müüke ja kuponge, et saada oma ostult palju kasu. Kaubamajas ostlemise üks negatiivne külg on aga see, et tekkide kvaliteet ei pruugi olla nii kõrge kui mõnel muul selle loendi valikul.

2. Interneti-jaemüüjad:

Interneti-jaemüüjad, nagu Amazon või Wayfair, pakuvad laia valikut kvaliteetseid tekke konkurentsivõimeliste hindadega. Internetis ostlemise eeliseks on see, et sageli leiate paremaid pakkumisi kui tavakaupluses. Samuti saate enne ostu sooritamist lugeda klientide arvustusi, et tagada kvaliteetse toote saamine. Internetis ostmise üks miinus on aga see, et te ei saa tekki enne ostmist isiklikult tunda ega näha.

3. Kohalikud butiigid:

Kohalikud butiigid on veel üks suurepärane võimalus tekkide ostmiseks. Üks kohalikus butiigis ostlemise eelis on see, et saate rääkida asjatundlike müügitöötajatega, kes aitavad teil valida teie vajadustele vastava ideaalse teki. Teine eelis on see, et enamikus butiike on kõrgema kvaliteediga esemeid, nii et leiate suurema tõenäosusega luksusliku teki, mis kestab aastaid. Kohalikus butiigis ostlemise üks negatiivne külg on aga see, et neil ei pruugi olla nii suurt valikut kui mõnel teisel selle loendi kohtadel.

Kokkuvõte

Suletekid on valmistatud looduslikest materjalidest ja on äärmiselt soojad. Fliisist tekid on valmistatud polüestrist ja on väga pehmed. Villased tekid on villast ja on ka väga soojad. Kõigil kolmel tekitüübil on erinevad eelised, mis muudavad need ideaalseks erinevatele inimestele. Suletekid sobivad kõige paremini inimestele, kes elavad külmas kliimas, samas kui fliistekid on paremad neile, kes soovivad midagi pehmet. Lõpuks sobivad villatekid suurepäraselt allergikutele või tundliku nahaga inimestele.

Kui on aeg osta uus tekk, tuleb arvestada paljude asjadega. Kõigepealt mõelge, millist tekki vajate. Turul on saadaval palju erinevaid tüüpe, alates elektrilistest tekkidest kuni raskustekkideni ja kõigest, mis sinna vahele jääb. Teiseks määra eelarve enne ostlemist. Tekkide hind võib ulatuda mõnest dollarist sadade dollariteni. Lõpuks otsustage, kus soovite sisseoste teha. Kaubamajad nagu Macy’s või, kuid ei võimalda teil toodet enne ostmist näha ega tunda. Kohalikud butiigid on veel üks suurepärane võimalus ja need pakuvad tavaliselt kõrgema kvaliteediga tooteid, kuid nende valik ei pruugi olla nii suur kui mõnes kaupluses. Pole tähtis, kus te ostlete, loodame, et see loend on aidanud teil oma valikuid kitsendada!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *